aktualności

Nowe zmiany w Comarch ERP Optima 2019.2.1

W nowej wersji Comarch ERP Optima otrzymujemy nowe formularze deklaracji VAT, jak również nowe wersje formularzy PIT i nowe wzory dokumentów elektronicznej wysyłki do systemu e-Deklaracje.
Umożliwiono także naliczanie nowych deklaracji ZUS DRA cz. II, ZUS RCA cz. II, ZUS RPA oraz dostosowano ZUS DRA, ZUS ZWUA do wzorów obowiązujących od 1.01.2019 r.

aktualne promocje

pakiety promocyjne comarch linii start to modułowe rozwiązania do zarządzania dla małych firm, po raz pierwszy kupujących oprogramowanie comarch erp optima. dzięki możliwości rozszerzenia o dodatkowe moduły pakiety comarch erp optima mogą ewoluować i rosnąć razem z firmą.

w programie comarch erp opt!ma można prognozować cash flow

w preliminarzu płatności na zakładce kalendarz znajduje się zbiorcze zestawienie wpływów i wydatków na poszczególne dni, zarówno tych już wprowadzonych (zapisów) jak i planowanych (zdarzeń). kalendarz ma budowę hierarchiczną. każdy wiersz odpowiada jednemu tygodniowi. wybrany tydzień można rozwinąć na poszczególne dni, a te na poszczególne zdarzenia.

każde biuro rachunkowe i kancelaria doradztwa podatkowego korzystające z rozwiązania comarch erp opt!ma w wersji br może dołączyć do społeczności biur rachunkowych i promować swoje usługi w serwisie internetowym

www.iksięgowosć24.pl to usługa rachunkowo-księgowa, która została przygotowana z myślą o podmiotach gospodarczych, poszukujących profesjonalnego biura rachunkowego do obsługi księgowej i kadrowo-płacowej swojej firmy.

dzięki dostępnym raportom w module comarch erp opt!ma biuro rachunkowe można z łatwością wycenić koszt i czas pracy pracowników w podziale na obsługiwanych klientów w biurze rachunkowym

w module comarch erp opt!ma biuro rachunkowe dostępne są trzy raporty. pierwszy raport zbiorczo prezentuje czas pracy poświęcony na obsługę klientów w podziale na poszczególnych operatorów według przyporządkowanych kategorii z informacją dodatkową o stawce i koszcie obsługi. drugi raport uszczegóławia te informacje prezentując podział na poszczególnych operatorów z wyszczególnieniem daty i godziny rozpoczęcia pracy na danej bazie. ostatni raport stworzony jest z myślą o użytkowniku zalogowanym w danym momencie do biura rachunkowego. zestawienie to wykonywane jest z podziałem na poszczególne firmy, datę i godzinę rozpoczęcia pracy na danej bazie klienta, kategorie wraz z informacją o stawce i koszcie pracy operatora.

towary z systemu comarch erp opt!ma mogą trafiać automatycznie do sprzedaży na twojej stronie internetowej

comarch isklep24 to nowoczesny sklep internetowy umożliwiający prowadzenie działań sprzedażowych w internecie oraz posiadający wbudowane narzędzia promocji. unikatową jego wartością jest pełna integracja z systemem do zarządzania - comarch erp opt!ma. aplikacja pozwala w prosty i szybki sposób udostępniać sprzedawane towary wprowadzone w modułach handlowych systemu, a także sprawnie zarządzać ofertą w internecie.

jest możliwość odpowiedniego zabezpieczenia twoich danych z systemu comarch erp opt!ma w wypadku awarii sprzętu

silnik bazy danych, który obsługuje system optima pozwala na wykonywanie automatycznych kopii bezpieczeństwa w wybranym czasie.

przy pomocy dodatkowych narzędzi pliki z kopią bazy danych mogą być cyklicznie nagrywane na zewnętrzny serwer lub nośnik danych.

na fakturze twojej firmy drukowanej z programu comarch erp optima można umieścić logo oraz dodatkowe dane kontaktowe (mail, strona www itp.).

w systemie comarch erp opt!ma można drukować koperty (logo, dane kontrahenta).

można zapomnieć o ręcznym wypisywaniu kopert adresowanych do klientów - drukuj je za pomocą optimy.
jeśli posiadasz drukarkę, która ma podajnik ręczny na koperty, można taką funkcjonalność wdrożyć.